agenda 2017 - 2018










december 2017

05/12    Sinterklaas (continurooster tot 13.30 uur)
12/12    Staking (alle kinderen zijn vrij)
20/12    Kerstviering
22/12    begin kerstvakantie (12.00 uur) tot en met 7 januari

januari 2018
08/01    theaterlezen groep 4c/5b
12/01    groep 4c/5b naar de bibliotheek
17/01    Studiedag (alle kinderen zijn deze dag vrij)
24/01    start voorleesdagen 
29/01    gespreksweek groepen 1-2  

februari 2018
05/02    groep 1-2b 'we hebben er een geitje bij'
07/02    schoolvolleybal
23/02    begin voorjaarsvakantie (12.00 uur) tot en met 4 maart 

maart 2018
20/03    Open Huis 
23/03    boekpromotie groep 3a/4a 
28/03    schoolvoetbal
29/03    Paasontbijt (continu-rooster tot 14.00 uur)
29/03    Paasvakantie van 29 maart (14.00 uur) tot en met 2 april

april 2018
04/04    schoolvoetbal
05/04    groep 4c/5b naar de bibliotheek 
11/04    schoolvoetbal
17/04    begin eindtoets cito
20/04    koningsspelen (continurooster)
20/04    begin meivakantie tot en met 6 mei

mei 20178
16/05    veldkorfbal
17/05    groep 3a/4a Piepelotheek
28/05    schoolreis groep 3a/4a en groep 3b/4b
29/05    schoolreis groep 6a en 7a
31/05    schoolreis groep 4c/5b en 5a

juni 2018
01/06    groep 4c/5b naar de bibliotheek
11/06    gespreksweek groepen 1-2
12/06    tuinles groep 6a 
15/06    studiedag (alle kinderen zijn vrij)
18/06    schoolkamp groepen 8 tot en met 21/06
20/06    zomerfeest 

juli 2018
04/07    afscheidsavond 
13/07    12.00 uur begin zomervakantie tot en met 26 augustus



ARCHIEF - AGENDA SCHOOLJAAR 2017 - 2018


augustus 2017
21/08    eerste schooldag 
25/08    groep 1-2a, Anna in het verkeer
25/08    groep 4c/5b, Boekenkring
25/08    groep 5a, Boekenkring
28/08    info-avond groep 8a en 8b

september 2017
04/09    info-avond groep 4c/5b en 5a
04/09    kleutergroepen 's middags naar de bibliotheek
05/09    groep 1-2c, bijenles
11/09    info-avond kleutergroepen
12/09    info-avond groep 3a/4a en groep 3b/4b
15/09    groep 4c/5b naar de biliotheek
19/09    brandweerles groep 3/4
22/09    boekenkring groep 4c/5b
25/09    De week van de Pauzehap (groep 6, 7 en 8)
26/09    gastles brandweer groep 7
27/09    schoolreis groepen 1-2



oktober 2017
03/10    groep 7 naar de zuivelboerderij 
04/10    start project GRIEZELEN 
04/10    voorstelling theater Tortilla groep 1 tot en met 4
04/10    einde week van de kinderpostzegels groep 7
05/10    staking (De Griffioen doet mee en is gesloten)
13/10    expeditie "enge beesten" groep 4/5
14/10    begin herfstvakantie tot en met 22 oktober
27/10    finale voorlezen groep 5 t/m 8
31/10    groep 8a naar het Bouwhuis. (continurooster tot 15.15 uur))
31/10    groepen 8 naar het Stedelijk Dalton Lyceum, locatie Kapteynweg (continurooster)
31/10    19.00 - 20.00 afsluiting project GRIEZELEN


november 2017
03/11    groep 8b naar het Bouwhuis (continurooster tot 15.15 uur)
07/11    groepen 8 naar Stedelijk Dalton Lyceum, locatie Overkampweg.
10/11    schoolontbijt
10/11    groep 4c/5b naar de bibliotheek
20/11    Bee Bot groep 3a/4a
27/11    gespreksweek groep 3 tot en met 8



ARCHIEF - AGENDA SCHOOLJAAR 2016 - 2017


september 2016


05/09   informatie-avond groep 7a (meester Ron en groep 3a (juffrouw Inger en Elvira)

06/09   informatie-avond groep 8a (meester Jack) en 7b-8b (juffrouw Elly)

07/09   informatie-avond groep 3b-4b (juffrouw Els en Shanta), groep 4a (meester Theo)             en groep 5a (juffrouw Lisa en Shanta)

13/09   informatie-avond kleutergroepen en groep 6

13/09   groepen 7, 7/8 en 8 Optimist on tour (zeilen, surfen, suppen en kanovaren)

23/09   schoolreis kleuters

27/09   groep 4a naar de kinderboerderij voor de les "kleine beestjes"

28/09   groep 3b-4b naar de knderboerderij voor de les "kleine beestjes"



oktober 2016


05/10    opening "Voor altijd jong!" (thema Kinderboekenweek)

11/10    Groepen 8 naar Nielson in het Energiehuis. 

11/10    Groep 7 meester Ron op bezoek bij de stadsomroepster

13/10    Finale voorlezen 

14/10    feestelijke afsluiting "Voor altijd jong"

15/10    Herfstvakantie tot en met 23 oktober

25/10    Bezoek Stedelijk Dalton Lyceum groep 8

26/10    workshop "in de maneschijn" kleutergroepen in het speellokaal

26/10    Zaalkorfbal groepen 3 en 4

27/10    De brandweer op bezoek in groep 4

28/10    Halloweenmiddag 


november 2016


07/11    kleutergroepen naar theatervoorstelling "in de   

            maneschijn"

08/11    start schoolfruitprogramma 

18/11    Groepen 8 naar het Bouwhuis.

21/11    begin gespreksweek groep 3 tot en met 8

24/11    groep 3a, 3b-4b en 4a naar het Sinterkaashuis (vertrek 13.00 uur)

24/11    groepen 1-2 naar het Sinterklaashuis (vertrek 14.00 

             uur, terug 15.30)

25/11    uitdelen rapport

29/11    Schoen zetten


december 2016


05/12   Sintviering (continurooster tot 14.00 uur)

06/12   Groep 8 naar Wellant

21/12   Kerstmarkt

23/12   School is om 12.00 uur uit

24/12   Kerstvakantie tot en met 8 januari 


januari 2017


09/01    kinderen groepen 7 naar het Rijksmuseum

17/01    bezoek MAVO Stek groep 8 ('s middags)

23/01    kinderen groepen 8 naar het Rijksmuseum

23/01    gespreksweek groepen 1-2

25/01    start prentenboek 10-daagse


februari 2017


06/02   start adviesgesprekken groep 8

08/02   groep 8a naar het Binnenvaartmuseum

08/02   schoolvolleybal groepen 7 en 8

15/02   finale schoolvolleybal meester Ron en meester Nando

15/02   groep 7a naar het Binnenvaartmuseum

20/02   groep 7b-8b naar het Binnenvaartmuseum

24/02   feestmiddag

25/02   Voorjaarsvakantie tot en met 5 maart



maart 2017



09/03   groep 5 naar het museum

11/03   jeugdloop groep 1 tot en met 8

13/03   groepen 3a, 3b-4b en 4a naar het Poppentheater                                 Damiët

16/03   groep 6 naar Huis van Gijn

20/03   gespreksweek groep 3 tot en met 7

24/03   uitdelen rapport

29/03   schoolvoetbal meisjes 6, 7 en 8 + jongens 6


april 2017


02/04    Dwars door Dordt jeugdloop groep 1 tot en met 8

05/04    schoolvoetbal jongens 7 en 8

13/04    paasontbijt of paasbrunch (continurooster tot 14.00 uur)

14/04    Paasvakantie tot en met 17/04

18/04    Groep Dineke / Ramona naar de kinderboerderij

19/04    Groep Annet / Margaret naar de kinderboerderij

19/04    finale schoolvoetbal groep Elly / Nando

20/04    Groep Marianne naar de kinderboerderij

21/04    Koningsspelen (12.00 uur uit)

22/04    Meivakantie tot en met 7 mei


mei 2017


17/05   schoolkorfbal groep 3 tot en met 8

22/05   schoolreis groep 5, 6, 7a en 7b

24/05   schoolkorfbal groep 3 tot en met 8

25/05   Hemelvaartvakantie tot en met 28 mei 

29/05   praktisch verkeersexamen groep 7


juni 2017


01/06   schoolreis groep 3a, 3b-4b en 4a

01/06   groep 6 naar de kinderboerderij voor een les over "Bijen".

03/06   Pinkstervakantie tot en met 5 juni

06/06   gespreksweek groepen 1-2

06/06   sportdag groep 6a, 7a en 7b (Sportcity, continurooster)AFGELAST

07/06   groep 5 en 6 naar Kunstmin (11.30 uur tot 15.00 uur)

12/06   schoolkamp groep 8 tot en met 15 juni

19/06   studiedag groep 1 tot en met 8, alle kinderen zijn vrij

20/06   sportdag groep 6a, 7a en 7b (Sportcity, continurooster)

21/06   Zomerfeest

23/06   Kids Adventure (groep juffrouw Corrie en meester Ron, continurooster)

27/06   het eerste uur zijn de kinderen i.v.m. de onderwijsstaking vrij.

28/06   Afscheidsavond 

28/06   sportdag groep 3a, 3b-4b, 4a en 5a (12.00 uur uit)


juli 2017


07/07    laatste schooldag (alle kinderen zijn om 12.00 uur uit)

08/07    Zomervakantie tot en met 20 augustus